Met onze nieuwe Shair-Filters kun jij de rookbelevenis van jouw klanten naar een hoger niveau tillen. Heb je een winkel, een groothandel of shisha-lounge, dan kun jij profiteren van het succes van dit nieuwe product. Voor alle bedrijven die geïnteresseerd zijn in de verkoop van Shair-Filters bieden wij deze mooie kans. Dus wacht niet langer en vraag hieronder een offerte aan.
Speciale displaydoos met Shair-Filters.
Ideaal voor in de winkel of shisha-lounge.
Ben je eigenaar van een shisha-lounge?
Wees er dan als eerste bij en geef om de gezondheid van jouw klanten. Lees hier waarom jij onze Shair-Filters zou moeten aanbieden.
- De gezondheid van jouw klanten staat voorop.
In deze snel veranderende maatschappij waarbij het steeds meer draait om gezondheid en welzijn, is deze filter een must. Dit item houdt namelijk tot 80% van de teer tegen. Ook andere gifstoffen worden geëlimineerd. Dit zorgt voor een veiligere rookervaring voor jouw klanten! - Lage kostprijs, veel winst.
Gezondheid kent geen prijs. Ook deze filters kun je tegen een zeer scherp tarief bij ons inkopen. Vervolgens bied je de filters aan in jouw lounge voor jouw klanten met een goede winstmarge. Uit ervaring blijkt dat klanten ontzettend tevreden zijn, en de filters zeker waarderen. - Onderscheid je van andere Shisha-lounges
Door het aanbieden van een veiligere shisha-uurtje, bied jij jouw klanten toegevoegde waarde. Ervaring leert dat shisha-roken vaak achteraf gepaard gaat met hoofdpijn, duizeligheid of keelirritatie. Dit kan jij als een van de eerste lounges voorkomen door dit unieke product te introduceren. Daarnaast kunnen shisha-rokers die thuis een waterpijp hebben staan, deze filters bij jou kopen, als verkooppunt.
Mocht je geïnteresseerd zijn in de verkoop van onze Shair-Filters, aarzel dan vooral niet om contact met ons op te nemen. Wij informeren je graag over onze interessante groothandelprijzen en leveringsvoorwaarden.
Interesse? Een offerte aanvragen?
Wil je graag klant bij ons worden en een offerte ontvangen of meer informatie over onze leveringsvoorwaarden? Laat hier je gegevens achter en wij nemen je aanvraag direct in behandeling:
- Displaybox40 piecesBevat 40 individueel verpakte shisha filters en een aantal adaptors (passtukken). De displaybox is ideaal om op de toonbank in uw winkel of shisha-lounge toe zettten. – 40 stuks
- BIG BOX SPECIAL480 piecesBevat 12 display boxen (van 40 individueel verpakte shisha-filters)*. – 480 stuks
- BIG BOX600 piecesBevat 600 individueel verpakte shisha-filters – 600 stuks
- EURO PALLET16.800 piecesBevat 28 Big Boxen – 16.800 stuks
Onze klanten (selectie)
Shair-Filters Nederland
De Shair shisha filters zijn volledig
gedekt door patenten Shair-Filters
De Shair sigaretten filters zijn volledig
gedekt door patenten Shair-Filters-C